Türkiye Etkinlikleri

masterlogo

Ω Kriya Yoga Türkiye Ω

İnisiyasyon Programı

Kriya Yoga Türkiye olarak 20-22 Eylül 2019 tarihinde Yogacharya Claudia Cremers'in katılımıyla Ankara Büyükhanlı Park Otel'de Kriya Yoga İnisiyasyon programı gerçekleştirdik. Bu harika etkinlik için Kriyavanlara teşekkürlerimizi sunuyoruz
WhatsApp Image 2019-09-23 at 07.56.25
2018-01-02-PHOTO-00001377

Kriya Yoga İnisiyasyon Programı Acharya  Claudia Cremers’in  katılımı ile Turkiye’de ilk kez  gerçekleştirildi. İstanbul’da 18.05.2017  günü İstanbul  Gelişim Merkezi’nde  bir adet  seminer  verildi, hemen ardından Beyoğlu  DAMDAYIZ’da  canlı  internet yayını gerçekleştirildi.

Ertesi  gün ,  19.05.2017 tarihinde İnisiyasyon Programı’nın yapılacağı  Bolu Dağlarındaki  merkeze   gidildi.  Aynı gün akşam  yapılan kısa bir meditasyonun ardından Claudia Cremers  inisiyasyon adaylarının sorularını yanıtladı.   Ertesi  sabah  adaylar  inisiye  edildi  ve hemen ardından adaylara  tüm teknik  anlatıldı ve  Yogacharya Claudia  rehberliginde   ilk  KRIYA YOGA meditasyonu yapıldı. Bu şekilde  dört meditasyon seansı yapılarak program sonuna kadar  yeni Kriyavanların tekniği iyice pekiştirmesi sağlandı. Program  boyunca satvik yiyecekler  tüketildi. Himalayalar  kadar  güzel Bolu Dağlarında yer alan bu saklı cennet  köşesinde  böylelikle ilk kez  gerçekleştirilen bu program ile Kriya Yoga  International,  yeni   Kriyavanlarina , yeni Kriyavanlar da KRIYA YOGA'ya kavuşmuş  oldu.